Audi TT Roadster 2.0 TFSI CABRIO AUDI DEALER ONDERHOUDEN| XENON | LEDER INTERIEUR|NAVI|CLIMATE & CRUISE CONTROL | STOELVERWARMING|
Maak kennis met deze prachtige Audi TT Coupé uit 2007, een ware blikvanger die zowel elegantie als sportieve prestaties combineert. Deze TT is in uitstekende staat en klaar om zijn volgende eigenaar jarenlang rijplezier te bezorgen.
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
Let op: AUDI DEALER ONDERHOUDEN!
Deze TT is niet zomaar een auto; het is een statement. Met zijn tijdloze ontwerp, krachtige motor en luxe interieur is deze auto perfect voor wie op zoek is naar een unieke rijervaring. Of je nu dagelijks rijdt of alleen in het weekend, deze TT zal je keer op keer verrassen.
Aarzel niet en neem vandaag nog contact met ons op om een afspraak te maken voor een proefrit. Deze Audi TT zal niet lang beschikbaar zijn, dus grijp je kans om eigenaar te worden van deze prachtige auto!
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Audi |
| Model : | TT |
| Type : | Roadster 2.0 TFSI CABRIO AUDI DEALER ONDERHOUDEN| XENON | LEDER INTERIEUR|NAVI|CLIMATE & CRUISE CONTROL | STOELVERWARMING| |
| Kleur : | Wit |
| Kenteken : | JXN75S |
| APK datum : | 08-09-2026 |
| Datum 1ste afgifte : | 26-09-2007 |
| Bouwjaar : | 2007 |
| Kilometerstand : | 72.012 |
| Carrosserie : | Cabriolet |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 147 kW (200 pk) |
| Aantal deuren : | 2 |
| Aantal zitplaatsen : | 2 |
| Energielabel : | D |
| Laadvermogen : | 345 kg |
| GVW : | 1.710 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 247 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.984 cc |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Gecombineerd : | 7.8 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |