Citroen C3 1.2 PureTech Shine | LED VERLICHTING | CARPLAY| CLIMATE CONTROL | CRUISE CONTROL |NAVIGATIE|ACHTERUITRIJCAMERA
Deze Citroen C3 komt uit 2021, is voorzien van een benzine-motor. Auto is dealer onderhouden en word afgeleverd met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt. DISTRIBUTIE VERVANGEN bij 80728
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje dealer onderhouden.
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
Let op: inclusief onderhoud historie ( dealer onderhouden) distributie riem vervangen bij km 80728.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Citroën |
| Model : | C3 |
| Type : | 1.2 PureTech Shine | LED VERLICHTING | CARPLAY| CLIMATE CONTROL | CRUISE CONTROL |NAVIGATIE|ACHTERUITRIJCAMERA |
| Kleur : | Grijs |
| Kenteken : | KFF92X |
| APK datum : | 06-12-2025 |
| Datum 1ste afgifte : | 06-12-2021 |
| Bouwjaar : | 2021 |
| Kilometerstand : | 99.681 |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 545 kg |
| GVW : | 1.610 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 254 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5.3 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |