Citroen C3 AIRCROSS 1.2 PureTech S&S Shine |CARPLAY & ANDRIOD AUTO|CLIMATE CONTROL|CRUISE CONTROL|NAVI|ACHTERUITRIJ SENOREN|
Op zoek naar een stoere en veelzijdige crossover die perfect is voor zowel stadsritten als weekenduitjes? Dan is deze Citroën C3 Aircross 1.2 PureTech S&S Shine de ideale keuze!
Highlights:
*Inclusief nieuwe APK en onderhoudsbeurt:
Mis deze kans niet! Neem vandaag nog contact op voor een proefrit en ervaar zelf de veelzijdigheid en het comfort van deze Citroën C3 Aircross.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
Openingstijden:
Wij zijn 5 dagen per week geopend om u van dienst te zijn:
* Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag: 10:00 - 18:00 uur
* Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Citroën |
| Model : | C3 Aircross |
| Type : | 1.2 PureTech S&S Shine |CARPLAY & ANDRIOD AUTO|CLIMATE CONTROL|CRUISE CONTROL|NAVI|ACHTERUITRIJ SENOREN| |
| Kleur : | Grijs |
| Kenteken : | GJT87Z |
| APK datum : | 15-10-2026 |
| Datum 1ste afgifte : | 15-10-2018 |
| Bouwjaar : | 2018 |
| Kilometerstand : | 98.898 |
| Carrosserie : | SUV |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | D |
| Laadvermogen : | 737 kg |
| GVW : | 1.815 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | 415 x 174 x 160 cm |
| Wielbasis : | 260 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5.5 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |