Citroen C4 Picasso 1.2 PureTech Business | LED VERLICHTING | CARPLAY| CLIMATE CONTROL|CRUISE CONTROL|NAVIGATIE|ACHTERUITRIJCAMERA
Deze Citroen C4 Picasso komt uit 2016. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2016 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 96 kW (131 PK) en een cilinderinhoud van 1199 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 196 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,0 liter per 100 km en hij weegt 1255 kg. De APK is geldig tot 17-04-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
*5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Citroën |
| Model : | C4 Picasso |
| Type : | 1.2 PureTech Business | LED VERLICHTING | CARPLAY| CLIMATE CONTROL|CRUISE CONTROL|NAVIGATIE|ACHTERUITRIJCAMERA |
| Kleur : | Zwart |
| Kenteken : | JH427K |
| APK datum : | 17-04-2026 |
| Datum 1ste afgifte : | 30-03-2016 |
| Bouwjaar : | 2016 |
| Kilometerstand : | 179.588 |
| Carrosserie : | MPV |
| Transmissie : | Handgeschakeld |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 650 kg |
| GVW : | 1.905 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 278 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5 l/100km |
| Verbruik stad : | 6.1 l/100km |
| Verbruik snelweg : | 4.3 l/100km |