Fiat Punto Evo 1.4 Dynamic | CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | AUTOMAAT| ELEKTRISCHE RUITBEDIENING |
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt!
Let op : INCLUSIEF NIEUWE APK !
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Fiat |
| Model : | Punto Evo |
| Type : | 1.4 Dynamic | CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | AUTOMAAT| ELEKTRISCHE RUITBEDIENING | |
| Kleur : | Zwart |
| Kenteken : | 35KXG2 |
| APK datum : | 12-03-2026 |
| Datum 1ste afgifte : | 27-02-2010 |
| Bouwjaar : | 2010 |
| Kilometerstand : | 133.333 |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 57 kW (78 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 585 kg |
| GVW : | 1.600 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 251 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.368 cc |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Gecombineerd : | 5.4 l/100km |
| Verbruik stad : | 6.9 l/100km |
| Verbruik snelweg : | 4.6 l/100km |