Hyundai I20 1.4i i-Catcher| NAVIGATIE | STOELVERWARMING | CLIMATE CONTROL |CRUISE CONTROL | STUURVERWARMING | STUURBEDIENING
De Hyundai I20 verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : betreft een volledig dealer onderhouden Hyundai I20!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Hyundai |
| Model : | i20 |
| Type : | 1.4i i-Catcher| NAVIGATIE | STOELVERWARMING | CLIMATE CONTROL |CRUISE CONTROL | STUURVERWARMING | STUURBEDIENING |
| Kleur : | Blauw |
| Kenteken : | JVL88X |
| APK datum : | 04-06-2022 |
| Datum 1ste afgifte : | 04-06-2018 |
| Bouwjaar : | 2018 |
| Kilometerstand : | 138.882 |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 74 kW (100 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | D |
| Laadvermogen : | 620 kg |
| GVW : | 1.620 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 253 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.368 cc |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Gecombineerd : | 6.2 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |