Mercedes-Benz C-klasse Estate 180K BlueEFFICIENCY Business Class|Clima|Cruise Control|Elektrische Stoelen|Voor en achter sensoren|
De Occasion verkeerd in goede staat. Auto geeft een stroring betreft de airbag zie foto plus de rechter voor scherm is overgespoten
Let op : RUIME APK bij aflevering! (16-2-2027)
Let op : Auto heeft onlangs een onderhoudsbeurt gehad!
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Mercedes-Benz |
| Model : | C-Klasse |
| Type : | Estate 180K BlueEFFICIENCY Business Class|Clima|Cruise Control|Elektrische Stoelen|Voor en achter sensoren| |
| Kleur : | Zwart |
| Kenteken : | 95JBJ8 |
| APK datum : | 16-02-2027 |
| Datum 1ste afgifte : | 10-04-2009 |
| Bouwjaar : | 2009 |
| Kilometerstand : | 359.629 |
| Carrosserie : | Stationwagon |
| Transmissie : | Handgeschakeld |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 630 kg |
| GVW : | 2.060 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 276 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.597 cc |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Gecombineerd : | 6.9 l/100km |
| Verbruik stad : | 9.4 l/100km |
| Verbruik snelweg : | 5.5 l/100km |