Peugeot 2008 1.2 PureTech GT-Line | AUTOMAAT | NAVIGATIE | HALF LEDER | CLIMATE CONTROL | CRUISE CONTROL |ANDRIOD en APPLE CARPLAY
Kenmerkend design en uitstekende prestaties. Dat is Peugeot, Motion & Emotion. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! Verder is de Peugeot uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
Let op: Distributie riem vervangen bij de dealer bij een km stand van 75486
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Peugeot |
| Model : | 2008 |
| Type : | 1.2 PureTech GT-Line | AUTOMAAT | NAVIGATIE | HALF LEDER | CLIMATE CONTROL | CRUISE CONTROL |ANDRIOD en APPLE CARPLAY |
| Kleur : | Zwart |
| Kenteken : | JXX15S |
| APK datum : | 24-10-2023 |
| Datum 1ste afgifte : | 24-10-2019 |
| Bouwjaar : | 2019 |
| Kilometerstand : | 90.300 |
| Carrosserie : | SUV |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | C |
| Laadvermogen : | 518 kg |
| GVW : | 1.690 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 254 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5.6 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |