Peugeot 208 1.2 PureTech Allure Pack | NAVI| HALF LEDER | CLIMATE CONTROL | CRUISE CONTROL | Achteruitrijcamera
Wij bieden aan: een zeer complete Peugeot 208 in de gewilde Allure Pack uitvoering. Deze auto combineert de krachtige en zuinige 1.2 PureTech motor met het gemak van een 8-traps automaat.
De auto heeft een aantoonbare onderhoudshistorie. De verkoopprijs is inclusief een nieuwe APK en een onderhoudsbeurt.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons. Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Onderscheidende opties Allure Pack:
Peugeot i-Cockpit 3D: Volledig digitaal instrumentarium met 3D-weergave.
Multimedia: Touchscreen met Apple CarPlay en Android Auto ondersteuning voor naadloze smartphone-integratie.
Zicht & Licht: Eco LED-koplampen voor optimaal zicht en elektrisch inklapbare buitenspiegels.
Parkeerhulp: Visio Park 1 (achteruitrijcamera 180°) inclusief parkeersensoren achter.
Interieur: Comfortabele 'Cozy' half-kunstlederen bekleding en climate control.
Exterieur: Extra getinte ramen achter en 16-inch lichtmetalen velgen (model Soho).
Veiligheid: Active Safety Brake, Lane Keep Assist en verkeersbordherkenning.
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Peugeot |
| Model : | 208 |
| Type : | 1.2 PureTech Allure Pack | NAVI| HALF LEDER | CLIMATE CONTROL | CRUISE CONTROL | Achteruitrijcamera |
| Kleur : | |
| Kenteken : | JNT48J |
| APK datum : | 30-03-2025 |
| Datum 1ste afgifte : | 30-03-2021 |
| Bouwjaar : | 2021 |
| Kilometerstand : | 59.180 |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 560 kg |
| GVW : | 1.625 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 254 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5.5 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |