Peugeot 308 1.2 PureTech GT-line | FULL LED | PANORAMADAK | NAVI | CRUISE CONTROL| CLIMATE CONTROL | ACHTERUITRIJCAMERA |
Deze Peugeot 308 is perfect voor wie comfort en betrouwbaarheid zoekt. Met een nieuwe APK, onderhoudsbeurt , stap je zonder zorgen in. De zuinige 1.2 motor en soepele automaat maken elke rit een plezier. De Peugeot 308 GT Line combineert sportieve looks met zuinig rijden. Geniet van luxe features en een pittige motor, terwijl de automaat zorgt voor maximaal comfort. Met nieuwe APK, onderhoudsbeurt is hij direct klaar voor avontuur.
inclusief nieuwe APK bij aflevering: Geen zorgen over de technische staat, de auto is klaar voor de weg.
inclusief onderhoudsbeurt bij aflevering.
GT-uitvoering: Geniet van extra luxe en sportieve accenten.
Automaat: Ideaal voor relaxed rijden, vooral in druk verkeer.
Zuinige motor: Bespaar op brandstofkosten zonder in te leveren op prestaties.
DEALER ONDERHOUDEN!!
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Peugeot |
| Model : | 308 |
| Type : | 1.2 PureTech GT-line | FULL LED | PANORAMADAK | NAVI | CRUISE CONTROL| CLIMATE CONTROL | ACHTERUITRIJCAMERA | |
| Kleur : | Grijs |
| Kenteken : | JXS12J |
| APK datum : | 15-01-2027 |
| Datum 1ste afgifte : | 26-12-2017 |
| Bouwjaar : | 2017 |
| Kilometerstand : | 101.169 |
| Carrosserie : | Hatchback |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 5 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 645 kg |
| GVW : | 1.770 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 262 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 4.9 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |