Peugeot 5008 1.2 PureTech Allure |7 PERS.|NAVI|CLIMATE CONTROL|CRUISE CONTROL | ACHTERUIT RIJ CAMERA|ANDRIOD AUTO en APPLE CARPLAY
De Peugeot 5008 verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje (PEUGEOT DEALER onderhouden).
Distributie riem vervangen in 2023!
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
Let op : Distributieriem vervangen in 2023!
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Peugeot |
| Model : | 5008 |
| Type : | 1.2 PureTech Allure |7 PERS.|NAVI|CLIMATE CONTROL|CRUISE CONTROL | ACHTERUIT RIJ CAMERA|ANDRIOD AUTO en APPLE CARPLAY |
| Kleur : | Grijs |
| Kenteken : | JZZ23D |
| APK datum : | 31-05-2022 |
| Datum 1ste afgifte : | 31-05-2018 |
| Bouwjaar : | 2018 |
| Kilometerstand : | 192.968 |
| Carrosserie : | SUV |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 7 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 838 kg |
| GVW : | 2.130 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 284 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5.3 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |