Peugeot 5008 1.2 PureTech Blue Lease Executive 7 PERSONEN| CLIMATE CONTROL| PARKEERSENSOREN| CRUISE CONTROL | DEALER ONDERHOUDEN
Deze Peugeot 5008 komt uit 2019, is voorzien van een benzine-motor. Auto is dealer onderhouden en word afgeleverd met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt.
De Occasion verkeerd in goede staat en is met onderhoudsboekje.
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief gratis onderhoudsbeurt bij aflevering!
Let op: inclusief onderhoud historie
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Openingstijden:
Wij zijn 5 dagen per week geopend om u van dienst te zijn:
* Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag: 10:00 - 18:00 uur
* Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
Telefoon : 06-18512051
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Peugeot |
| Model : | 5008 |
| Type : | 1.2 PureTech Blue Lease Executive 7 PERSONEN| CLIMATE CONTROL| PARKEERSENSOREN| CRUISE CONTROL | DEALER ONDERHOUDEN |
| Kleur : | Blauw |
| Kenteken : | KDL18P |
| APK datum : | 09-09-2023 |
| Datum 1ste afgifte : | 09-09-2019 |
| Bouwjaar : | 2019 |
| Kilometerstand : | 171.881 |
| Carrosserie : | SUV |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren : | 5 |
| Aantal zitplaatsen : | 7 |
| Energielabel : | B |
| Laadvermogen : | 765 kg |
| GVW : | 2.170 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 284 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.199 cc |
| Aantal cilinders : | 3 |
| Gecombineerd : | 5.1 l/100km |
| Verbruik stad : | l/100km |
| Verbruik snelweg : | l/100km |