Volkswagen EOS 2.0 TSI Highline CABRIO DEALER ONDERHOUDEN | SCHUIFDAK | NAVI | LEDEREN STOELEN | STOELVERWARMING | CLIMATE CONTROL
De Volkswagen Eos verkeerd werkelijk in zeer goede staat en is met onderhoudsboekje (DEALER ONDERHOUDEN !!) .
Let op : inclusief nieuwe APK bij aflevering!
Let op : inclusief onderhoudsbeurt bij aflevering!
Let op : kilometerstand aantoonbaar!
Geen afleverkosten of verassingen bij ons.
Wij kunnen op locatie voor u overschrijven.
* Inruil mogelijk
* Garantie mogelijk
* Direct verzekeren mogelijk
* 5 dagen per week geopend!
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur
Telefoon : 0348-785038
telefoon mobiel : 06-46616759
Email : info@autotopdeals.nl
www.Autotopdeals.nl
Ampereweg 2A
3442 AB Woerden
Graag eerst bellen om teleurstelling te voorkomen. Natuurlijk kunt u altijd vrijblijvend een bezoekje brengen aan onze showroom. De koffie staat voor u klaar.
Disclaimer: Ondanks de grote zorg die besteed wordt aan de advertentie, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
| Merk : | Volkswagen |
| Model : | Eos |
| Type : | 2.0 TSI Highline CABRIO DEALER ONDERHOUDEN | SCHUIFDAK | NAVI | LEDEREN STOELEN | STOELVERWARMING | CLIMATE CONTROL |
| Kleur : | Zwart |
| Kenteken : | KDL80K |
| APK datum : | 01-03-2016 |
| Datum 1ste afgifte : | 01-03-2012 |
| Bouwjaar : | 2012 |
| Kilometerstand : | 147.900 |
| Carrosserie : | Cabriolet |
| Transmissie : | Automaat |
| Brandstof : | Benzine |
| Vermogen : | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren : | 2 |
| Aantal zitplaatsen : | 4 |
| Energielabel : | D |
| Laadvermogen : | 534 kg |
| GVW : | 2.020 kg |
| Totale afmetingen (lxbxh) : | x x cm |
| Wielbasis : | 258 cm |
| Cilinderinhoud : | 1.984 cc |
| Aantal cilinders : | 4 |
| Gecombineerd : | 7.7 l/100km |
| Verbruik stad : | 10.4 l/100km |
| Verbruik snelweg : | 6.1 l/100km |